فروشگاه اينترنتي تیانو : فروش عمده فلش مموري|flashmemory |فلش مموري تبليغاتي| رم | لوازم جانبي | سيليكون پاور | اپيسر | مموري كارت ريدر | حمل با باربري| خريد عمده |فلش فانتزي|

..:: فروش فلش و مموري كارت ::..

خرید کالا از فروشگاه تيانو بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در مورد تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.

فروشنده : فروشگاه تيانو
خريدار: شخص حقیقی/حقوقی ثبت کننده فرم سفارش خرید

– فروشنده موظف است پس از پرداخت نهايي توسط خريدار ، كالاي خريداري شده را در اسرع وقت آماده و در بسته بندي مناسب تحويل پست يا باربري دهد. هرگونه بروز مشكل و تاخير ارسال از سوي پست ويا باربري به عهده همان اداره يا ناوگان خواهد بود.

– فروشنده بايد اطلاعات تماس شركت گارانتي كننده محصولات را در اختيار مشتريان قرار دهد.

– کلیه اطلاعات فنی و مشخصات محصولات از سوي تامين کننده ويا تولید کننده اعلام گردیده و  فروشگاه تيانو هیچگونه مسئولیتی نسبت به صحت محتوای این اطلاعات ندارد.

– خريدار موظف است اطلاعات دقيق فردي و آدرس خود را به زبان فارسي در اختيار فروشنده قرار دهد. بسته ارسالي به آدرس درج شده در حساب كاربري ارسال ميشود و مسئوليت رسيدن آن به عهده خريدار ميباشد . فروشنده هيچگونه مسئوليتي در قبال آدرسهاي اشتباه ندارد. عدم ارائه اطلاعات صحیح بصورت عمدی و سهوی ، حق خریدار را از هر گونه اعتراض و ادعا سلب مینماید .

– خريدار موظف است قبل از تكميل سفارش صفحه حمل و نقل را مطالعه و با شرايط و هزينه هاي روش ارسال انتخابي خود آشنايي داشته باشد.

– تعدادي كه خريدار از يك محصول درهنگام سفارش ثبت مي كند نبايد از موجودي انبار محصول كه در صفحه آن محصول ذكر گرديده بيشتر باشد. در غير اينصورت فروشنده مسئوليتي در قبال تحويل كالا به آن تعداد  نمي پذيرد. خريدار مي بايست براي سفارشات بيشتر از موجودي از طريق تماس تلفني اقدام نمايد.


– خريدار موظف است درصورتيكه هنگام ثبت سفارش پرداخت از طريق حواله يا كارت به كارت را انتخاب مي كند در همان روز ثبت سفارش مبلغ فاكتور را بطور كامل واريز نمايد و مشخصات فيش واريزي يا كارت به كارت را از طريق صفحه ثبت فيش بانكي و يا بصورت تلفني اعلام نمايد. درغير اينصورت سفارش خريدار حذف مي گردد و بايد مجددا سفارش خود را ثبت كند. براي پرداخت حدالامكان از پرداخت آنلاين استفاده شود.

– هزينه ارسال كالا به عهده خريدار ميباشد.

– فروشنده می تواند بنا به تشخیص و عدم صلاحیت خریدار (ارائه اطلاعات اشتباه ، تلفن و آدرس غیر معتبر) سفارش را لغو کند و از ارسال سفارش خودداری کند.

شرايط بازگرداندن كالا ، انصراف از خريد و بازپرداخت وجه:

– خريدار 7 روز پس از دريافت كالا فرصت دارد تا انصراف خود از خريد محصول را  اعلام نمايد و بعد از هماهنگي با فروشنده نسبت به بازپس فرستادن محصول اقدام نمايد. هزينه هاي ارسال به عهده مشتري خواهد بود و مبلغ پرداختي بابت محصول درصورت بازنشدن بسته بندي و سالم بودن آن ظرف مدت 48 ساعت به حساب او بازگردانده مي شود.

– در صورتيكه خريدار تا قبل از ارسال كالا از خريد خود منصرف گردد بايد از طريق تماس تلفني ، پشتيباني سايت و يا ايميل لغو سفارش خود را اعلام نمايد. در اين صورت وجه پرداختي توسط خريدار ظرف مدت 48 ساعت به حساب او بازگردانده مي شود.

– درصورتيكه كالاي ارسالي از سوي فروشنده با كالاي سفارش داده شده از سوي خريدار مغايرت داشته باشد، خريدار مي بايست از بازكردن بسته بندي محصول خودداري نمايد و بلافاصله مراتب را به فروشگاه اطلاع دهد و پس از هماهنگي با پشتيباني سايت در مدت 72 ساعت  آن را به آدرس پستي فروشگاه مرجوع نمايد. فروشنده موظف است نسبت به تعويض كالا اقدام نمايد. هزينه هاي ارسال به عهده فروشنده مي باشد.

– درصورتيكه كالاي ارسالي ازسوي فروشگاه معيوب و داراي نقص فني باشد،‌ خريدار مي بايست ظرف مدت 24 ساعت مراتب را به فروشگاه اطلاع دهد و در صورت اثبات نقص و یا عیب فنی کالا در مدت 72 ساعت به آدرس پستي فروشگاه مرجوع نمايد تا آن كالا جايگزين و كالاي ديگري براي ايشان ارسال شود. در صورت گذشت بیش از 24 ساعت از زمان دریافت کالا، اعتراضی پذیرفته نخواهد شد و مسئولیت عدم کارکرد صحیح کالا با شرکت گارانتی کننده محصول است.

– هرگونه نقص فني در محصول كه پس از 24 ساعت از تحويل به خريدار گذشته باشد پيش بيايد درصورت داشتن گارانتي بايد از طريق شركت گارانتي كننده پيگيري شود.

– درصورتيكه پاكت يا كارتن ارسالي به مشتري از حالت عادي خود خارج و متلاشي شده باشد، خريدار بايد از تحويل آن خودداري نموده و آن را به فروشگاه مرجوع نمايد، در غير اينصورت فروشنده مسئوليتي درقبال كالاهاي آسيب ديده برعهده نمي گيرد.

اعتبار قيمتها:
– با توجه به نوسان قيمتها در بازار قيمتها روزانه و با توجه به تعرفه هاي اعلام شده از سوي تامين كنندگان بروزرساني مي شوند.

ميزان ماليات:
– كليه قيمتها با احتساب %5 ماليات بر ارزش افزوده منظور مي گردد.


قوانين و شرایط بالا ممکن است تغییر یابد. خریدار باید همواره قبل از ثبت سفارش با مراجعه با این صفحه از قوانين مطلع شود.
ثبت سفارش خرید به منزله آن است که خریدار قوانين بالا را مطالعه نموده است و آن ها را پذیرفته است و حق اعتراض را از خود سلب می نماید .